FK Metta ziņo par sastāva aktualitātēm

Miks Vilkaplāters
Ievietots 04.01.22.

FK Metta uzsākusi gatavošanos jaunajai sezonai un ziņo par sastāva aktualitātēm.

Meistarkomanda ir uzsākusi treniņus, gatavojoties jaunajai Optibet Virslīgas sezonai, kuras starts plānots 13. martā.

Pirms sezonas sākuma FK Metta ziņo, ka kluba rindās vairs neredzēsim leģionārus Baba Musah (pievienosies Riga FC) un Ikuto Gomi, kā arī vietējos futbolistus Rihardu Ozoliņu, Robertu Ķipstu, Dmitriju Zelenkovu un Kristeru Lūsiņu (atgriezies Valmiera FC). 

  • Gomi Meistarkomandai pievienojās pirms 2021. gada sezonas un malējais uzbrucējs kopā aizvadīja 18 spēles un izdarīja vienu rezultatīvu piespēli.
  • Ozoliņš ir FS Metta audzēknis-rekordists ar visvairāk spēlēm Meistarkomandā. Rihards aizvadījis 114 spēles FK Metta rindās, kopumā gūstot 4 vārtus. Aizvadītajā sezonā 20 gadus vecajam futbolistam 24 spēles un divas rezultatīvas piespēles. Pēc līguma beigām jaunais futbolists izmēģinās spēkus citviet.
  • Ķipsts aizvadītajā sezonā pēc gūtā krustenisko saišu plīsuma laukumā nedevās un ir iesaistījies FS Metta akadēmijas treneru korpusā. Kopumā Robertam 23 spēles pirmās komandas rindās.
  • Zelenkovs ir FS Metta akadēmijas audzēknis, kurš pēc posma Itālijas kluba Empoli FC jauniešu sistēmā mūsu klubā atgriezās pirms iepriekšējās sezonas. Dmitrijs dažādu veselības likstu dēļ aizvadīja vien 11 spēles un šosezon meklēs izaicinājumu citur.
  • Lūsiņš klubam pievienojās uz īres tiesībām no Valmiera FC. Latvijas U-21 izlases uzbrucējs FK Metta rindās aizvadīja 25 spēles un šobrīd jau ir atgriezies sava kluba rīcībā.

Pateicamies futbolistiem par pavadīto laiku klubā, ieguldīto darbu laukumā un ārpus tā, kā arī cīņassparu un pašsatdevi treniņos un spēlēs!

Vēlam veiksmi turpmākajā karjerā!