FK Metta viesos piedzīvo zaudējumu pret Valmiera FC

Ievietots 24.07.22.

Kārtējo Optibet Virslīgas čempionāta spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

Valmiera FC
6 - 1

Svētdien, 24. jūlijā, mūsu Meistarkomanda aizvadīja 22. kārtas spēli Optibet Virslīgas čempionātā, Jāņa Daliņa stadionā viesojoties pie līderes Valmiera FC.

Pie pirmā momenta tika mājinieki, taču Gejs sita pāri no tuvas distances, tomēr 17. minūtē no vārtu priekšas otrajā piegājienā viņš savu panāca (0:1).

Valmiera FC turpinājumā sita no dažādām distancēm, kamēr viesiem labākais moments bija Pūlim, kura sitienu vārtu apakšējā stūrī atvairīja Matrevics.

Otrā puslaika sākumā pēc stūra sitiena Pūlis ar galvu sita nedaudz garām, bet laukuma otrā pusē Vapne dubultoja valmieriešu pārsvaru (0:2).

Gandrīz uzreiz mettieši vienus vārtus atguva – 53. minūtē Bruno Melnis saņēma bumbu laukuma vidū, izkārtoja sev sitienu un trāpīja spēcīgi vārtu apakšējā stūrī (1:2)!

Diemžēl spēles turpinājums nebija veiksmīgs – līdz spēles beigām Valmiera FC guva četrus bezatbildes vārtus, un zaļi-baltie no Valmieras atgriežas ar nepatīkamu zaudējumu.

Jānis Beks, Mikus Vasiļevskis, Gabriels Kirkils, Oskars Vientiess, Jānis Grīnbergs, Daņiils Čiņajevs, Kristofers Rēķis, Bruno Melnis, Jean Mbassi, Mohamet Lamine Correa, Ingars Pūlis