FK Metta viesos piedzīvo minimālu zaudējumu pret FK Jelgava

Ievietots 10.08.19.

Kārtējo spēli Virslīgas čempionāta sezonā aizvadījuši mūsu Meistarkomandas futbolisti.

FS Jelgava
1 - 0

Sestdien, 10. augustā, FK Metta futbolisti Zemgales OC stadionā aizvadījuši Optibet Virslīgas 25. kārtas spēli, viesojoties pie FK Jelgava.

Spēli komandas iesāka piesardzīgi, nelielu pārsvaru bumbas kontrolē iegūstot mettiešiem. Pirmais bīstamais moments izveidojās pie viesu vārtiem, kad pēc stūra sitiena tuvu Ivanova sitienu atvairīja Ošs.

Tomēr 21. minūtē jelgavnieki atklāja spēles rezultātu – pretinieku uzbrucēja raidītais sitiens no 15 metriem lidoja apakšējā vārtu stūrī (0:1).

Uzreiz pēc tam izcila iespēja viena uzbrukuma laikā bija gan Tamirlanam, gan Krollim – pirmā izgājienu neitralizēja vārtsargs, bet Raimonda raidījumu pustukšos vārtos no līnijas izsita aizsargs.

Tāpat kā 1. puslaika izskaņā, tā arī otrā puslaika sākumā daudz vairāk ar bumbu darbojās FK Metta futbolisti, tomēr bīstamus momentus sākotnēji izveidot neizdevās.

Tikmēr FK Jelgava vairākkārt bīstamību radīja pēc standartsituācijām, savu modību pāris reizes nodemonstrējot arī viesu vārtu vīram Dāvim Ošam.

Tuvāk spēles beigām zaļi-baltie arvien enerģiskāk devās uz priekšu, cenšoties izraut vismaz neizšķirtu. Vienā epizodē pēc Lagūna sitiena bumbas virzienu pamainīja Vinicius, tomēr bumba nodevīgi aizspurdza gar vārtu stabu.

Diemžēl vismaz punktu izraut neizdevās, spēlei noslēdzoties ar minimālu zaudējumu 0:1.