FK Metta un Valmiera Glass ViA izspēlē bezvārtu neizšķirtu

Ievietots 25.08.19.

Kārtējo spēli Virslīgas čempionāta sezonā aizvadījuši mūsu Meistarkomandas futbolisti.

0 - 0
Valmiera FC

Svētdien, 25. augustā, FK Metta futbolisti Daugavas stadionā aizvadījuši Optibet Virslīgas 27. kārtas spēli, uzņemot Valmiera Glass ViA.

Jau savā pirmajā uzbrukumā pretinieku soda laukumā nonāca mettieši, tomēr līdz kārtīgam sitienam netika.

Drīz vien ar labiem momentiem apmainījās abas komandas – Ošs atvairīja sitienu no tuvas distances, bet Masangane no 11 metriem netrāpīja rāmī.

Turpinājumā laukumā bija redzama līdzīga cīņa – abas vienības izveidoja vairākus pusmomentus, bet bumbu nedaudz vairāk kontrolēja viesi.

Puslaika izskaņā Kārkliņš pēc laba reida sita nedaudz garām Oša vārtu apakšējam stūrim, bet Birka no 22 metriem ar spēcīgu sitienu pārbaudīja Lazareva modrību, vārtsargs bija vietā.

Otro puslaiku daudz aktīvāk iesāka mettieši, vairāk kontrolējot bumbu, kamēr Valmiera Glass ViA meklēja iespējas pretuzbrukumos.

Zaļi-baltie arī daudz uzbruka vārtiem no dažādām distancēm, tomēr ne Šibasa, ne Liepas, ne Kgosto sitieni vārtu tīklā nenokļuva.

Divus bīstamus prettrieciemus izveidoja arī viesi, tomēr Ošs un aizsardzība kopīgām pūlēm draudus novērsa.

Noslēgumā komandas pilniem spēkiem devās uz priekšu izraut, tomēr enerģiskā galotnē rezultāts uz tablo palika nemainīgs – 0:0.