Ievietots 24.04.22.

Kārtējo Optibet Virslīgas čempionāta spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

BFC Daugavpils
2 - 0

Svētdien, 24. aprīlī, mūsu Meistarkomanda aizvadīja pirmspēdējo 1. apļa spēli Optibet Virslīgas čempionātā, viesojoties pie BFC Daugavpils.

Spēli viesi iesāka pavisam neveiksmīgi – 4. minūtē ar precīzu sitienu no soda laukuma vidus BFC Daugavpils izvirzījās vadībā (0:1).

Kopumā abas komandas aizvadīja līdzvērtīgu puslaiku, taču daudz asāki uzbrukumos bija daugavpilieši, kas gan vārtu guvumos nerezultējās.

Kārtīgāk mettieši aktivizējās otrā puslaika sākumā, no labas pozīcijas uzsita Puzirevskis, taču Kurakins sitienu tvēra.

Diemžēl 69. minūtē pēc kļūdas laukuma centrā pretinieki guva otros vārtus, sarežģījot FK Metta uzdevumu atspēlēties.

Vēl vairāk to sarežģīja Fedoroviča noraidījums, un spēles izskaņā pretargumentus BFC Daugavpils aizsardzībai atrast neizdevās.

Zaudējums viesos pret tabulas kaimiņiem.

Jānis Beks, Jegors Novikovs, Kārlis Vilnis, Normunds Uldriķis, Daniels Fedorovičs, Rūdolfs Zeņģis, Gļebs Kļuškins, Lūkass Vapne, Oskars Vientiess, Bruno Melnis, Artjoms Puzirevskis