FK Metta spēles izskaņā piekāpjas Riga FC

Ievietots 22.10.22.

Kārtējo Optibet Virslīgas čempionāta spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

0 - 2
Riga FC

Sestdien, 22. oktobrī, mūsu Meistarkomanda aizvadīja 33. kārtas spēli Optibet Virslīgas čempionātā, Skonto stadionā uzņemot Riga FC.

Spēles sākumā aktīvi bija zaļi-baltie – pēc stūra sitiena otrajā vilnī spēcīgi uzsita Vientiess (garām), bet nedaudz vēlāk no asa leņķa Correa trāpīja pa stabu.

Kopumā pirmajā puslaikā bumbas kontrolē pārsvars piederēja Riga FC futbolistiem, taču ar izdarītajiem sitieniem Jānis Beks tika droši galā.

FK Metta tikmēr puslaika garumā atbildēja ar vairākiem ātriem pretuzbrukumiem un standartsituācijām, kuras gan izmantot neizdevās.

Arī otrā puslaika sākumā mettieši droši un precīzi darbojās aizsardzībā, neļaujot nominālajiem viesiem izveidot bīstamus momentus.

Diemžēl 70. minūtē pēc stūra sitiena izspēles vārtu priekšā izveicīgākais bija Babec, izvirzot vadībā Riga FC.

Pēc ielaistajiem vārtiem zaļi-baltie metās atspēlēties, sūtot laukumā gan Pūli, gan Puzirevski, taču otro brīdinājumu saņēma Vientiess.

Jau kompensācijas laikā ātrajā uzbrukumā pretinieki guva vēl vienus vārtus, kas bija noslēdzošie šajā spēlē (0:2).