FK Metta ielaiž spēles izskaņā un piekāpjas Spartaks Jūrmala komandai

Ievietots 26.09.21.

Kārtējo spēli šosezon aizvadījusi FK Metta komanda.

Spartaks Jūrmala
1 - 0

Svētdien, 26. septembrī, kārtējo spēli Optibet Virslīgas sezonā aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, Slokas stadionā viesojoties pie Spartaks Jūrmala.

Spēles sākumā abas komandas apmainījās ar momentiem, jau 22. sekundē no labas pozīcijas garām sita jūrmalnieki, bet nedaudz vēlāk Lūsiņam no tuvas distances neizdevās pārspēt Ošu.

Kopumā pirmajā puslaikā komandas līdzīgi kontrolēja bumbu, taču aktīvāki un asāki uzbrukumā bija mettieši – vairāki sitieni no dažādām pozīcijām, apdraudēti vārti pēc standartsituācijām, bet bez rezultāta.

Puslaika izskaņā Spartaks Jūrmala tika pie iespējas izpildīt soda sitienu no 20 metriem, taču Jānis Beks teicami atvairīja pretinieku izdarīto sitienu. Pēc 45 minūtēm bezvārtu neizšķirts 0:0.

Otrā puslaika sākumā mājiniekiem bija vairākas standartsituācijas, taču labākās iespējas bija viesiem – Grīnberga sitienu no teicamas pozīcijas atvairīja Ošs, bet Uldriķis ar galvu sita pāri.

62. minūtē pie soda laukuma robežām lieliski apgriezās Vapne, izdarīja sitienu vārtu augšējā stūrī, taču atkal vārtos nevainojami darbojās Dāvis Ošs. Drīz pēc tam lielisku reakciju vārtos pēc rikošeta nodemonstrēja arī Beks.

Abām komandām dodoties pēc uzvaras, izšķirošajos brīžos veiksmīgāki bija Spartaks Jūrmala futbolisti – 85. minūtē pēc centrējuma ar galvu precīzi sita Wamba (0:1).

Diemžēl atspēlēšanās neizdevās, un FK Metta piedzīvoja zaudējumu spēles izskaņā.

Jānis Beks, Jegors Novikovs, Baba Musah, Iļja Korotkovs, Normunds Uldriķis, Emīls Birka, Gļebs Kļuškins, Lūkass Vapne, Rihards Ozoliņš, Jānis Grīnbergs, Kristers Lūsiņš