FK Metta sezonu noslēdz ar minimālu zaudējumu

Ievietots 29.11.20.

Noslēdzošo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

1 - 2
Valmiera FC

Svētdien, 29. novembrī, Optibet Virslīgas čempionāta 27. kārtas spēli aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot Valmiera FC.

Spēli aktīvāk iesāka mettieši, vairāk kontrolējot bumbu. 8. minūtē arī izdevās atklāt rezultātu – Raimonds Krollis atbruņoja pretinieku aizsargu, apspēlēja no vārtiem izgājušo Zommeru un no 18 metriem sita precīzi pustukšajos vārtos (1:0)!

Lai arī turpmāk mājiniekiem piederēja pārsvars bumbas kontrolē, tomēr pietrūka saasinājumu pie pretinieku soda laukuma. Labā sitiena pozīcijā gan nonāca Ozoliņš, tomēr ar pēdas ārmalu sita garām vārtiem.

Pēc puslaika vidus viesi aktivizējās un arvien biežāk devās uz priekšu, līdz 37. minūtē panāca savu – Pūlis ielauzās soda laukumā un ar tehniski viltīgu sitienu izlīdzināja rezultātu (1:1).

Otro puslaiku daudz enerģiskāk iesāka Valmiera FC un pārņēma iniciatīvu. Aktivitāte vainagojās ar otrajiem vārtiem – 55. minūtē Liepa ar tālsitienu izvirzīja vadībā jau viesus.

FK Metta nekas cits neatlika kā doties uz priekšu. Daudz tika izmantoti centrējumi un piespēles soda laukumā, taču brīvā sitiena pozīcijā mettieši nenonāca.

Izskaņā mājinieki visiem spēkiem metās pēc izlīdzinājuma, pāris reizes iekrītot arī bīstamos pretuzbrukumos. Atspēlēšanās neizdevās, un Meistarkomanda sezonu noslēdza ar zaudējumu un 9. vietu turnīra tabulā.

Helmuts Saulītis, Krists Kristers Gulbis, Lukman Zakari, Franklin Joseph, Daniels Fedorovičs, Normunds Uldriķis, Rihards Ozoliņš, Renārs Guliaks, Kgotso Masangane, Emīls Birka, Raimonds Krollis