Ievietots 18.03.23.

Pirmo oficiālo spēli šosezon aizvadījusi FK Metta komanda.

0 - 2
FK Auda

Sestdien, 18. martā, pirmo spēli Optibet Virslīgas sezonā aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot FK Auda.

Spēles ievadā pēc stūra sitiena uzreiz lieliska iespēja bija Correa, kuram no vārtu priekšas neizdevās pārvirzīt bumbu vārtos.

Turpinājumā spēle tika aizvadīta līdzīgā cīņā, daudz bumbai atrodoties laukuma vidusdaļā. Tomēr vadību ieguva tieši viesi.

17. minūtē pēc stūra sitiena otrajā vilnī bumba nonāca pie Piteo, kurš trāpīja vārtu apakšējā stūrī (0:1).

Pēc ielaistajiem vārtiem spēles raksturs nemainījās – līdzvērtīgs futbols, taču asāki momenti bija pretiniekiem un pāris reizes paglāba Beks.

Otrajā puslaikā spēles raksturs mainījās, un FK Metta futbolisti vairāk pārņēma iniciatīvu. Vēlreiz teicama iespēja bija Correa, kurš no aptuveni 5 metriem sita garām.

Tuvojoties spēles izskaņai zaļi-baltie riskēja un aktīvi devās uz priekšu – divreiz no labas pozīcijas neizdevās izmantot soda sitienu, bet Melnis no 16 metriem sita nedaudz garām.

Beigās gājām uz visu banku, taču iekritām pretuzbrukumā un ielaidām otros. Sezonu iesākam ar zaudējumu 0:2.