FK Metta saspringtā spēlē pārspēj BFC Daugavpils

Ievietots 30.08.19.

Kārtējo spēli Virslīgas čempionāta sezonā aizvadījuši mūsu Meistarkomandas futbolisti.

1 - 0
Daugavpils FS

Piektdien, 30. augustā, FK Metta futbolisti Hanzas vidusskolas laukumā aizvadījuši Optibet Virslīgas 28. kārtas spēli, uzņemot BFC Daugavpils.

Spēles sākumā pēc rupjas mājinieku kļūdas aizsardzībā BFC Daugavpils tika pie iespējas izpildīt 11 metru soda sitienu, tomēr izpildītais sitiens lidoja pāri vārtiem.

12. minūtē pie pirmās labās iespējas tika mettieši, kad Dzhamalutdinov sitienu atsita Kučers, bet nākamajā epizodē pēc Birkas piespēles Uldriķim norāvās sitiens no vārtu priekšas.

Turpinājumā pārsvars laukumā piederēja mājiniekiem, kuri daudz uzbrukumus veidoja caur flangiem, tomēr allaž nedaudz pietrūka precizitātes vārtu priekšā.

FK Metta futbolisti arī vairāk kontrolēja bumbu, kamēr daugavpilieši iespējas meklēja pretuzbrukumos.

Puslaika izskaņā Birka un Toņiševs apmainījās ar izciliem momentiem, tomēr abās epizodēs pēc sitiena no 10 metriem glāba vārtsargi.

Otro puslaiku aktīvāk iesāka mājinieki, un jau 49. minūtē tika pie lieliskas iespējas – uz soda laukuma robežas bumbu saņema Krollis, tomēr sita pavisam nedaudz garām tuvajam stabam.

Bumbas kontrolē joprojām pārsvars piederēja mettiešiem, tomēr 67. minūtē pēc standartsituācijas pie sitiena tika viesi  – Dāvis Ošs raidījumu no 16 metriem droši atvairīja.

Un 74. minūtē vadībā izvirzījās FK Metta: soda laukumā tika nogāzts Masangane, un sekojošo 11 metra soda sitienu realizēja Tamirlan Dzhamalutdinov – 1:0!

Spēles izskaņa pie minimāla pārsvara izvērtās nedaudz saspringta, tomēr mājinieki uzvaru no rokām neizlaida. Trīs punkti ļoti svarīgā spēlē.