FK Metta rezultatīvā spēlē piedzīvo zaudējumu pret FK RFS

Ievietots 20.10.21.

Pirmspēdējo spēli šosezon aizvadījusi FK Metta komanda.

2 - 5
FK RFS

Trešdien, 20. oktobrī, pirmspēdējo spēli Optibet Virslīgas sezonā aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, Jāņa Skredeļa stadionā uzņemot FK RFS.

Spēles pirmo sitienu izdarīja mettieši – pēc stūra sitiena bumba atleca pie Riharda Ozoliņa, kura sitiens gan neizdevās pietiekami veiksmīgs.

Turpinājumā daudz vairāk bumbu kontrolēja nominālie viesi, vienreiz arī norībinot vārtu stabu. FK RFS arī guva pirmos vārtus spēlē – 23. minūtē pēc Šimkovič piespēles precīzs bija Emerson (0:1).

Puslaika noslēdzošajā daļā tika gūti vēl trīs vārti – 33. minūtē divu vārtu pārsvaru pretiniekiem panāca Andrej Iļič, bet pēc piecām minūtēm Iļja Korotkovs pēc stūra sitiena vienus vārtus atguva (1:2).

Diemžēl FK Metta futbolisti ielaida vārtus “uz ģērbtuvēm” – 45. minūtē pēc standartsituācijas uzreiz no gaisa precīzi otro reizi spēlē sita Emerson (1:3).

Otrā puslaika sākumā trīs lieliskas iespējas jau bija mettiešiem, taču Zelenkova un Vapnes sitienus no 20 metriem, kā arī Lūsiņa raidījumu no tuvas distances atvairīja vārtsargs.

59. minūtē gan zaļi-baltajiem izdevās vienus vārtus atgūt – Vapne lieliski atrada Emīlu Birku, kurš spēcīgi raidīja bumbu vārtu tālajā stūrī (2:3)!

Tomēr 2:3 uz tablo palika vien trīs minūtes – Kevin Friesenbichler atjaunoja divu vārtu pārsvaru FK RFS, bet 77. minūtē no vārtu priekšas Emerson panāca trīs vārtu pārsvaru (2:5).

Jāatzīmē, ka spēles izskaņā debiju Virslīgā piedzīvoja 17 gadus vecais vārtsargs Ņikita Parfjonovs, kurš paspēja izdarīt arī divus atvairījumus!

Jānis Beks, Jegors Novikovs, Iļja Korotkovs, Normunds Uldriķis, Baba Musah, Emīls Birka, Oskars Vientiess, Gļebs Kļuškins, Lūkass Vapne, Rihards Ozoliņš, Artjoms Puzirevskis

Kristers Lūsiņš, Daniels Fedorovičs, Dmitrijs Zelenkovs, Kristers Čudars, Ņikita Parfjonovs