FK Metta rezultatīvā spēlē piedzīvo zaudējumu pret BFC Daugavpils

Ievietots 27.08.22.

Kārtējo Optibet Virslīgas čempionāta spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

BFC Daugavpils
3 - 2

Sestdien, 27. augustā, mūsu Meistarkomanda aizvadīja pirmspēdējo 3. apļa spēli Optibet Virslīgas čempionātā, viesojoties pie BFC Daugavpils.

Spēli aktīvāk iesāka viesi, vairāk kontrolējot bumbu un divreiz nonākot labā sitiena pozīcijā, tomēr Rēķis un Puzirevskis sita pāri.

Tomēr FK Metta futbolistiem izdevās panākt savu – 18. minūtē pēc stūra sitiena Melnis panāca 1:0, bet piecas minūtes vēlāk Correa ar galvu pārsvaru dubultoja (2:0)!

BFC Daugavpils gan izdevās pagriezt puslaiku kājām gaisā un panākt līdzsvaru – trīs minūšu laikā mājinieki divreiz sita precīzi no vārtu priekšas (2:2).

Diemžēl arī otro puslaiku veiksmīgāk iesāka mājinieki – 47. minūtē no vārtu priekšas otro reizi spēlē precīzs bija Lizunovs (2:3).

Nonākuši iedzinējos, zaļi-baltie uzreiz devās uzbrukumā meklēt iespējas atspēlēties, izdarot daudz sitienus, tomēr nesekmīgi.

Spēles izskaņā iniciatīvu uzņēmās Bruno Melnis, kurš trāpīja pa stabu, bet atlēkušo bumbu pret pārliktni raidīja Pūlis… Vēl pēdējā minūtē līdz sitienam no 16 metriem nonāca Mbassi, taču sita garām.

Zaudējums izbraukumā ar 2:3.

Jānis Beks, Jānis Grīnbergs, Ivan Harambasic, Daniels Fedorovičs, Kristupas Keršys, Kristofers Rēķis, Oskars Vientiess, Bruno Melnis, Artjoms Puzirevskis, Jean Mbassi, Mohamet Lamine Correa