FK Metta piedzīvo zaudējumu pret Riga FC

Ievietots 23.05.22.

Kārtējo Optibet Virslīgas čempionāta spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

1 - 4
Riga FC

Pirmdien, 23. maijā, mūsu Meistarkomanda aizvadīja 15. kārtas spēli Optibet Virslīgas čempionātā, Daugavas stadionā uzņemot Riga FC.

Spēles pirmais puslaiks izvērtās ļoti aktīvs un rezultatīvs. 17. minūtē ar pirmo vārtu guvumu spēlē pēc standartsituācijas guva Riga FC, izvirzoties vadībā (0:1).

Mājinieki neapjuka un desmit minūtes vēlāk pēc Bruno Meļņa centrējuma Ingars Pūlis ar galvu raidīja bumbu vārtu tālajā stūrī (1:1)!

Diemžēl noslēdzošās puslaika minūtes aizritēja pretinieku zīmē – drīz Soisalo atguva vadību, bet 45. minūtē pēc vēl vienas standartsituācijas Ramos pārsvaru dubultoja – 1:3.

Vienā epizodē teicamu reakciju nodemonstrēja Alvis Sorokins, taču 60. minūtē pretinieki guva vēl vienus vārtus, panākot trīs vārtu vadību (1:4).

Pēc Riga FC ceturtajiem vārtiem spēles temps norima, bet labas iespējas vismaz vēl vieniem vārtiem bija FK Metta futbolistiem. Labākajā Vapne ielauzās soda laukumā, taču no teicamas pozīcijas sita pāri.

Pirmo spēli Daugavas stadionā ievadām ar zaudējumu pret Riga FC.

Jānis Beks, Niklāvs Treimanis, Jegors Novikovs, Daniels Fedorovičs, Normunds Uldriķis, Rūdolfs Zeņģis, Oskars Vientiess, Lūkass Vapne, Bruno Melnis, Artjoms Puzirevskis, Yunusa Muritala