FK Metta piedzīvo zaudējumu pret līdervienību Valmiera FC

Ievietots 15.05.22.

Kārtējo Optibet Virslīgas čempionāta spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

0 - 3
Valmiera FC

Svētdien, 15. maijā, mūsu Meistarkomanda aizvadīja 13. kārtas spēli Optibet Virslīgas čempionātā, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot Valmiera FC.

Spēles pirmo momentu izveidoja mājinieki – 12. minūtē ātrajā uzbrukumā soda laukumā ielauzās Puzirevskis, taču bumba trāpīja pa vārtu stabu.

Diemžēl divas minūtes vēlāk viesi izvirzījās vadībā – no vārtu priekšas neviena netraucēts vārtus guva Raimonds Krollis (0:1).

FK Metta futbolisti meklēja iespējas uzbrukumos un tika pie vairākiem stūra sitieniem. Bīstamākajā visaugstāk izleca Melnis, bet Krollis bumbu izsita no līnijas.

Tomēr puslaika izskaņā otros vārtus guva valmierieši – Birkas sitienu atsita Beks, bet atlēkušo bumbu vārtos raidīja Gejs (0:2).

Otrajā puslaikā pretiniekiem piederēja liels teritoriāls pārsvars, un mettiešiem daudz nācās strādāt bez bumbas.

69. minūtē pēc pārkāpuma soda laukumā uz mājinieku vārtiem tika piešķirts 11 metru soda sitiens, taču Beks atvairīja Kroļļa izdarīto sitienu!

Tomēr bez trešajiem vārtiem Valmiera FC nepalika – 85. minūtē pēc rikošeta Yokota uzstādīja spēles gala rezultātu (0:3).

Jānis Beks, Jegors Novikovs, Kārlis Vilnis, Daniels Fedorovičs, Normunds Uldriķis, Rūdolfs Zeņģis, Oskars Vientiess, Lūkass Vapne, Bruno Melnis, Artjoms Puzirevskis, Yunusa Muritala