FK Metta piedzīvo zaudējumu pret Latvijas čempionvienību

Ievietots 30.06.19.

Kārtējo spēli Virslīgas čempionāta sezonā aizvadījuši mūsu Meistarkomandas futbolisti.

0 - 4
Riga FC

Svētdien, 30. jūnijā, FK Metta futbolisti Skonto stadionā aizvadīja Optibet Virslīgas 21. kārtas spēli, uzņemot Latvijas čempioni – Riga FC komandu.

Spēles sākumu mettieši iesāka ar nelielu iniciatīvu, tomēr 6. minūtē pēc stūra sitiena nonāca iedzinējos – pārliktnis, atlēkušā bumba, atkārtots sitiens un 0:1. Pēc vārtu guvuma Riga FC iedvesmoti devās uz priekšu un pārņēma bumbas kontroli. Nominālo viesu uzbrukumus gan zaļi-baltie kopīgiem spēkiem neitralizēja.

Puslaika vidū epizodiski iniciatīvu pārņēma FK Metta futbolisti, tomēr īpaši tuvu Ozola vārtiem nonākt neizdevās. Izceļami divi sitieni no distances Liepas un Ozoliņa izpildījumā – pirmo tvēra vārtsargs, bet otrais lidoja nedaudz garām vārtu stabam.

Otrā puslaika sākumā bīstami pret vārtiem izrāvās Vladislavs Fjodorovs, bet Dāvis Ošs tuvcīņā glāba savu komandu. 54. minūtē lieliska iespēja bija Rihardam Ozoliņam, kad pēc Birkas centrējuma mettiešu pussargs izleca visaugstāk, tomēr sitiens lidoja nedaudz garām.

Puslaika vidū Riga FC izdevās pārsvaru palielināt – vispirms 62. minūtē uz soda laukuma robežas bumba atleca pie Brisola, kurš raidīja bumbu vārtu apakšējā stūrī, bet septiņas minūtes vēlāk brazīlis vēlreiz ar sitienu veicināja vārtu guvumu, panākot jau trīs vārtu pārsvaru.

Arī tas nebija viss – drīz vien pretinieki guva ceturtos vārtus, rezultātu padarot pavisam nepatīkamu – 0:4. Izskaņā mettiešiem padevās vairāki labi uzbrukumi kreisajā flangā, labākā iespēja bija Lagūnam, tomēr viņa sitiens no soda laukuma iekšienes trāpīja tīklam no otras puses. Noslēgumā zaudējums ar 0:4 pret Latvijas čempioni.