FK Metta pārbaudes spēlē viesos piekāpjas FK Liepāja

Ievietots 24.09.22.

Pārbaudes spēli Liepājā aizvadījusi FK Metta komanda.

FK Liepāja
4 - 0

Sestdien, 24. septembrī, mūsu Meistarkomanda devās uz Liepāju, kur aizvadīja pārbaudes spēli pret citu Optibet Virslīgas klubu FK Liepāja.

Kā jau iepriekš ziņojām, izlašu rīcībā ir 8 mettieši, bet uz šo spēli tika piesaistīti arī divi akadēmijas futbolisti – Aleksejs Petrovs un Ivans Smirnovs.

Spēles pirmais puslaiks tika aizvadīts līdzvērtīgā cīņā, kurā neliels teritoriāls pārsvars bija mājiniekiem.

Tikmēr FK Metta futbolistiem izdevās vairāki asi pretuzbrukumi, kā arī bīstamība pēc standartsituācijām.

Tomēr abas komandas savas iespējas neizmantoja, un pirmās 45 minūtes noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu.

Otrajā puslaikā gan veiksmīgāki bija liepājnieki, gūstot četrus bezatbildes vārtus.

Divreiz zaļi-baltie kļūdījās soda laukuma tuvumā, bet pārējos divus vārtus pretinieki guva no vārtu priekšas (0:4).

Eksperimentālā sastāvā izlašu pārtraukumā piekāpjamies FK Liepāja.

Alvis Sorokins, Jānis Grīnbergs, Gabriels Kirkils, Daniels Fedorovičs, Ivans Smirnovs, Mikus Vasiļevskis, Daņiils Čiņajevs, Jean Mbassi, Ingars Pūlis, divi pārbaudāmie spēlētāji