FK Metta otrajā puslaikā piedzīvo zaudējumu pret FK Liepāja

Ievietots 28.09.20.

Kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

FK Liepāja
3 - 0

Pirmdien, 28. septembrī, Optibet Virslīgas čempionāta 20. kārtas spēli aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, viesojoties pie FK Liepāja.

Spēles sākumā neliels pārsvars piederēja mājiniekiem, kuri pēc centrējuma tika pie pirmā momenta – Karašausks ar galvu sita pāri.

Turpinājumā spēle izlidzinājās, un iespējas uzbrukuma meklēja arī mettieši, tomēr līdz sitienam īsti nenonāca.

Kopumā neliels teritoriāls pārsvars piederēja FK Liepāja futbolistiem, tomēr lielu bīstamību puslaika otrajā pusē pretinieki neradīja.

Otrā puslaika sākumā komandas apmainījās ar momentiem – FK Metta rindās bīstami no 12 metriem uzsita Krollis, taču nedaudz garām.

Diemžēl 55. minūtē pēc kļūdas aizsardzībā liepājnieki izvirzījās vadībā – viesu nesaprašanos soda laukumā pēc rikošeta izmantoja pretinieku uzbrucējs (0:1).

Nu mettiešiem nācās atspēlēties – sitiena pozīcijā nonāca Ozoliņš, kurš ar kreiso kāju sita pāri vārtiem, tikmēr otrā laukuma pusē pāris reizes pāri uzsita Karašauks.

Divreiz komandu nācās glābt arī Saulītim, tomēr 70. minūtē pēc centrējuma Dodo ar akrobātisku sitienu guva FK Liepāja otros vārtus, sarežģījot viesu atspēlēšanās uzdevumu.

Arī vienus vārtus atgūt neizdevās, bet jau kompensācijas laikā Ķigurs guva liepājnieku trešos vārtus. 0:3 tālajā izbraukumā Liepājā.

Helmuts Saulītis, Gabriels Kirkils, Normunds Uldriķis, Lukman Zakari, Roberts Ķipsts, Rihards Ozoliņš, Iļja Korotkovs, Alban Kadriu, Matīss Zēģele, Kgotso Masangane, Raimonds Krollis

Sylvin Kayembe, Lūkass Vapne, Aleksejs Krjukovičs, Oskars Vientiess, Renārs Guliaks