FK Metta otrajā puslaikā ielaiž trīs vārtus un piekāpjas Spartaks Jūrmala

Ievietots 21.06.22.

Kārtējo Optibet Virslīgas čempionāta spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

Spartaks Jūrmala
4 - 2

Otrdien, 21. jūnijā, mūsu Meistarkomanda aizvadīja 18. kārtas spēli Optibet Virslīgas čempionātā, Slokas stadionā viesojoties pie Spartaks Jūrmala.

Spēle iesākās samērā līdzvērtīgā cīņā, abām komandām meklējot iespējas izvirzīties vadībā, taču interesantākie notikumi norisinājās vien puslaika izskaņā.

Vispirms pēc Kirkila piespēles 34. minūtē Artjoms Puzirevskis pārmeta bumbu pāri vārtsargam un izvirzīja vadībā viesus, bet četras minūtes vēlāk Laizāns ar teicamu tālsitienu panāca izlīdzinājumu.

Pēdējais vārds puslaikā piederēja Puzirevskim, kurš 44. minūtē vārtu priekšā bija izveicīgākais un ar galvu guva otros savus un komandas vārtus spēlē (2:1)!

Diemžēl otrais puslaiks atgādināja aizvadīto spēli pret BFC Daugavpils, kas atspoguļojās arī uz rezultāta tablo.

57. un 58. minūtē Spartaks Jūrmala pēc diviem Ogunniyi reidiem ne tikai atspēlējās, bet ieguva arī vadību, taču 78. minūtē minētais mājinieku futbolists uzstādīja spēles gala rezultātu – 2:4.