FK Metta otrajā puslaikā gūst trīs vārtus un pieveic SK Super Nova

Ievietots 04.09.22.

Kārtējo Optibet Virslīgas čempionāta spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

SK Super Nova
0 - 3

Svētdien, 4. septembrī, mūsu Meistarkomanda aizvadīja noslēdzošo 3. apļa spēli Optibet Virslīgas čempionātā, viesojoties pie SK Super Nova.

Spēli aktīvāk iesāka viesi – no lieliskas pozīcijas bīstami uzsita Mbassi, kā arī soda laukumā asu sitienu izdarīja Melnis, bet abās epizodēs vietā bija Zommers.

Drīz pēc tam bīstams moments bija arī SK Super Nova, bet pēdējā brīdī sitienu paspēja nobloķēt mettiešu aizsargs.

Kopumā puslaiks tika aizvadīts līdzvērtīgā cīņā, abām komandām pārmaiņus pārņemot bumbas kontroli, taču aizsardzībā vienības spēlēja piesardzīgi un droši.

Arī otrā puslaika sākumā šķita, ka šī būs spēle “līdz pirmajiem vārtiem”, un komandas ar lielām avantūrām neaizrāvās.

Svarīgākie notikumi norisinājās puslaika otrajā pusē – vispirms 68. minūtē ar teicamu sitienu augšējā vārtu stūrī Bruno Melnis izvirzīja vadībā viesus (1:0)!

Pēc gūtajiem vārtiem FK Metta turpināja uzbrukt, un sešas minūtes vēlāk no vārtu priekšas atlēkušo bumbu vārtos vēlreiz raidīja Melnis, panākot divu vārtu pārsvaru (2:0)!

Drīz pēc tam labs tālsitiens padevās Keršam un Melnis, bet abās epizodēs paglāba Zommers. Laukuma otrā pusē mājinieku sitienus vairākkārt bloķēja zaļi-balto aizsargi, rezultātam paliekot nemainīgam.

Jau kompensācijas laikā Correa atrada soda laukumā Ingaru Pūli, kurš ar kreiso kāju sita “devītniekā” un uzstādīja spēles gala rezultātu (3:0)!

Svarīga uzvara un pakāpšanās turnīra tabulā uz 8. vietu.