FK Metta nervozā galotnē pārspēj FK Jelgava

Ievietots 25.06.20.

Trešo spēli 2020. gada Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

1 - 0
FS Jelgava

Ceturtdien, 25. jūnijā, Optibet Virslīgas čempionāta 3. kārtas spēli aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, Daugavas stadionā uzņemot FK Jelgava.

Spēli nedaudz aktīvāk iesāka viesi, kamēr mettieši diezgan ātri pārņēma vadību bumbas kontrolē. Vienā no epizodēm pretinieki gan norībināja vārtu stabu.

Drīz vien mājiniekiem izdevās izvirzīties vadībā, kad 12. minūtē Raimonds Krollis, uzreiz pagriežoties pret vārtiem no 20 metriem raidīja bumbu tīklā – 1:0!

Pēc gūtajiem vārtiem mājinieki neapstājās – minūti vēlāk Raimonds ar labo kāju sita tuvajā devītniekā, bet Kurakins ar pūlēm sitienu atvairīja.

Turpinājumā desmit minūtes aizritēja līdzīgā cīņā, nedaudz aktīvāki bija viesi, kuri centās daudz centrēt soda laukumā, tomēr līdz bīstamam sitienam netika.

Puslaika noslēdzošajās piecpadsmit minūtēs teritoriāls pārsvars piederēja zaļi-baltajiem – laba iespējam bija Masanganem, bet vēl labāka no tuvas distances bija Krollim, kura sitienu bloķēja aizsargs.

Otrā puslaika sākumā uzreiz divas bīstamas iespējas bija FK Jelgava futbolistiem – pirmajā bumba trāpīja pa stabu, otrajā reizē pretinieki no teicamas pozīcijas sita garām.

Puslaika vidū atkal pie potenciāli labām iespējām tika mettieši – vairākas reizes izdevās ielauzties soda laukumā, sitiens no 16 metriem Masanganes izpildījumā, bet rezultāts palika nemainīgs.

Tuvojoties spēles beigām jelgavnieki vairākas reizes radīja bīstamību pie mājinieku vārtiem, tomēr vietām glāba Saulītis, reizēm netrāpīja paši pretinieki. Divi teicami pretuzbrukumi bija Zēģelem un Kayembem, tomēr arī tie netika realizēti.

Ļoti nervoza galotne, bet izcīnīti pirmie trīs punkti!

Helmuts Saulītis, Roberts Ķipsts, Normunds Uldriķis, Franklin Joseph, Emīls Birka, Benson Fazili, Rihards Ozoliņš, Rendijs Šibass, Kgotso Masangane, Raimonds Krollis, Danilo Perasolli