FK Metta nedēļas pirmajā spēlē pieveic JK Narva Trans

Ievietots 15.02.23.

Kārtējo pārbaudes spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

JK Narva Trans
1 - 2

Trešdien, 15. februārī, mūsu Meistarkomanda aizvadīja jau sesto pārbaudes spēli šogad, Vīlandes sporta hallē viesojoties pie Igaunijas augstākās līgas stabilās vērtības JK Narva Trans.

Kopumā pirmais puslaiks tika aizvadīts līdzvērtīgā cīņā, kurā neliels teritoriāls pārsvars piederēja pretiniekiem, bet abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem.

Vispirms vadību ieguva FK Metta futbolisti, kuri bija draudīgi ātrajos uzbrukumos, un 16. minūtē uzbrukuma smailē tika atrasts Puzirevskis, kurš sita precīzi (1:0)!

Tikmēr pretinieki savu vārtu guvumu izveidoja kreisajā malā, atrodot uzbrucēju vārtu priekšā un raidot bumbu pustukšos vārtos (1:1).

Arī otrais puslaiks raksturojams līdzīgi, tomēr šoreiz mettiešu vārtu guvumam atbilde nesekoja. Puslaika vidū pēc standartsituācijas bumbu tīklā raidīja Keršys, atgūstot vadību viesiem (2:1).

Izskaņā gan zaļi-baltajiem bija vēl pāris izdevības, bet tās netika izmantotas – no Vīlandes atgriežamies ar 2:1 uzvaru pret JK Narvas Trans.

Alvis Sorokins, Vladislavs Fjodorovs, Kristupas Keršys, Oskars Vientiess, Kristofers Rēķis, Lūkass Vapne, Mohamet Lamine Correa, Artjoms Puzirevskis, Bruno Melnis, divi pārbaudāmie spēlētāji