FK Metta momentiem bagātā spēlē cīnās neizšķirti pret Riga FC

Ievietots 17.10.21.

Kārtējo spēli šosezon aizvadījusi FK Metta komanda.

Riga FC
1 - 1

Svētdien, 17. oktobrī, kārtējo spēli Optibet Virslīgas sezonā aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, Skonto stadionā viesojoties pie Riga FC.

Spēles sākumā aktīvāki bija mettieši, un 4. minūtē pēc stūra sitiena tika pie bīstama momenta – Musah sitienu ar galvu atsita Ozols, bet Kļuškinam neizdevās pielabot atlēkušo bumbu.

Diemžēl 11. minūtē savu pirmo iespēju uzreiz izmantoja Riga FC, no vārtu priekšas Vakulko bija precīzs pēc piespēles soda laukumā (0:1).

Arī pēc ielaistajiem vārtiem divreiz komandu nācās paglābt Bekam, taču kopumā FK Metta futbolisti aizvadīja labu puslaiku, kuriem gan soda laukuma tuvumā vairākas reizes trūka aukstasinības.

Otro puslaiku viesi iesāka enerģiski, un 52. minūtē Kļuškins izprovocēja noraidījumu pretinieku spēlētājam. Vēl vairāk – minūti vēlāk pēc Birkas centrējuma Gļebs panāca izlīdzinājumu (1:1)!

Drīz pēc tam gandrīz vēlreiz nostrādāja šī sadarbība, taču šoreiz Kļuškina sitienu no vārtu priekšas atsita Ozols. Mirkli vēlāk Ozols atvairīja arī spēcīgu Vapnes sitienu no 20 metriem.

Tuvojoties spēles beigām asāki kļuva arī Riga FC uzbrukumi, bet lieliska iespēja izraut uzvaru bija Puzirevskim, kurš no teicamas pozīcijas sita nedaudz garām augšējam vārtu stūrim.

Aizraujošā un momentiem bagātā spēlē neizšķirts 1:1.

Jānis Beks, Ikuto Gomi, Iļja Korotkovs, Normunds Uldriķis, Baba Musah, Emīls Birka, Gļebs Kļuškins, Lūkass Vapne, Rihards Ozoliņš, Jānis Grīnbergs, Kristers Lūsiņš