FK Metta mazākumā ielaiž spēles izskaņā un piekāpjas BFC Daugavpils

Ievietots 17.10.20.

Kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

BFC Daugavpils
1 - 0

Sestdien, 17. oktobrī, Optibet Virslīgas čempionāta 22. kārtas spēli aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, Stadionā “Celtnieks” viesojoties pie BFC Daugavpils.

Spēles sākumā nedaudz aktīvāki bija mājinieki, tiekot arī pie pirmā sitiena – Ņečiporenko raidījumu no 20 metriem atsita Saulītis.

Kopumā spēles pirmās minūtes abas komandas aizvadīja piesardzīgā cīņā un izteikti bīstamu saasinājumu pie vārtiem nebija.

Kopš puslaika vidus iniciatīvu pārņēma mettieši, kuri no dažādām distancēm apdraudēja Šaraņina vārtus, taču sitieni tika bloķēti vai nesagādāja lielas problēmas vārtsargam.

Pēc ātras saspēles labākā izdevība puslaikā bija Kajembem, tomēr no 15 metriem izdarītais sitiens lidoja virsū no vārtiem iznākušajam daugavpiliešu vārtsargam.

Otrā puslaika sākumā ar galvu pāri vārtiem uzsita Regža, bet laukuma pretējā pusē Kajembe tika pie vēlviena lieliska momenta – no sāna izraujoties vienatnē pret vārtsargu, tuvcīņā glāba Šaraņins.

FK Metta futbolisti vairāk kontrolēja bumbu un turpināja sist pa vārtiem, taču sitieni no distances vārtu tīklā nelidoja. Diemžēl 73. minūtē noraidījumu saņēma Lūkass Vapne.

77. minūtē BFC Daugavpils izvirzījās vadībā – pēc centrējuma pirmo sitienu sev priekšā atsita Saulītis, bet Toņiševs ar atkārtotu sitienu raidīja bumbu vārtu tīklā – 0:1.

Epizodiski pretinieki aizskrēja brīvajās zonās, apdraudot viesu vārtus, tikmēr mazākumā mettieši centās atspēlēties, taču izraut vismaz neizšķirtu neizdevās.

Spēles beigās mazākums, ielaisti vārti un zaudējums pret tiešo konkurenti.