Ievietots 04.06.23.

Kārtējo Optibet Virslīgas čempionāta spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

0 - 2
Riga FC

Svētdien, 4. jūnijā, mūsu Meistarkomanda aizvadīja 17. kārtas spēli Optibet Virslīgas čempionātā, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot Riga FC.

Spēles ievadā mājinieki radīja labu pretspēli pretiniekam, tomēr 20. minūtē nopelnīja pendeli uz saviem vārtiem, ko realizēja Aurelio (0:1).

Līdz puslaika beigām viesi guva vēl vienus vārtus pēc standartsituācijas – pēc stūra iesita Černomordijs, bet izskaņā Correa varēja vienus vārtus atgūt, taču glāba Puriņš.

Otrajā puslaikā mājinieki demonstrēja aktīvu sniegumu – moments bija Sow, kurš no 16 metriem sita nedaudz garām.

Tuvojoties spēles beigām FK Metta enerģiski un centīgi devās uz priekšu. Izskaņā no vārtu priekšas, pretinieka traucēts, netrāpīja Keršys, rezultātam vairs nemainoties.

Zaudējums 0:2 pret čempionāta līdervienību.