Ievietots 07.08.20.

Kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

1 - 4
BFC Daugavpils

Piektdien, 7. augustā, Optibet Virslīgas čempionāta 13. kārtas spēli aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, Daugavas stadionā uzņemot BFC Daugavpils.

Spēles sākumā abas komandas tika pie laba momenta – Krollis ar sitienu no kreisās soda laukuma puses trāpīja tīklam no sāna, bet daugavpilieši no vārtu priekšas netrāpīja.

Turpinājumā bumbas kontroli pārņēma mettieši, un izveidoja pāris pusmomentus, kas gan vārtu guvumu neatnesa.

Tikmēr 35. minūtē BFC Daugavpils atklāja rezultātu – pēc standartsituācijas no asa leņķa sita Akintola un bumba minimāli šķēršoja līniju pirms to izsita Emīls Birka (0:1).

Izskaņā mājinieki saglabāja teritoriālu pārsvaru un izskaņā tika pie bīstama momenta – uz 16 metriem bumba atleca pie Birkas, kura sitiens no gaisa tomēr lidoja pāri vārtiem.

Otrā puslaika sākumā uzreiz atspēlēties metās FK Metta futbolisti, un pie lieliskas iespējas tika Puzirevskis – sitiena no tuvas distances lidoja pāri vārtiem.

“Neiesit tu, iesit tev” – 58. minūtē pretinieki aizskrēja pretuzbrukumā un pat kritiens Raivim Ķiršam nepatraucēja gūt vārtus (0:2).

Pēc ielaistajiem vārtiem devās uz priekšu, lai samazinātu rezultāta starpību, un tas izdevās 75. minūtē, kad no vārtu priekšas precīzs bija Rendijs Šibass!

Uzreiz mettiešiem izdevās izveidot vairākas teicamas izdevības, kuras izmantot neizdevās, bet pretinieki izcēlās pat divreiz. Divreiz gan arī BFC Daugavpils izsita no savu vārtu līnijas. Gala rezultāts – 1:4.

Helmuts Saulītis, Gabriels Kirkils, Krists Kristers Gulbis, Franklin Joseph, Emīls Birka, Normunds Uldriķis, Oskars Vientiess, Rendijs Šibass, Artjoms Puzirevskis, Sylvin Kayembe, Raimonds Krollis