FK Metta mājās cīnās neizšķirti pret Spartaks Jūrmala

Ievietots 20.09.20.

Kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

1 - 1
Spartaks Jūrmala

Svētdien, 20. septembrī, Optibet Virslīgas čempionāta 19. kārtas spēli aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, noslēdzošā spēļu apļa ievadā uzņemot Spartaks Jūrmala.

Spēles sākumā aktīvi bija mettieši – vispirms 3. minūtē Krollis trāpīja pa pārliktni, bet nākamajos divos uzbrukumos asas piespēles gar vārtiem tika pārtvertas.

Turpinājumā gan iniciatīvu pārņēma jūrmalnieki, vairāk kontrolējot bumbu un izveidojot divus bīstamus momentus – vienreiz bumba lidoja pāri, bet otrreiz nedaudz garām vārtiem.

Arī puslaika izskaņā teritoriāls pārsvars piederēja viesiem, tomēr tieši pirms pārtraukuma mettieši panāca vadību – Šibass veica labu saspēli ar Krolli, un Raimonds no soda laukuma iekšienes bija precīzs (1:0)!

Otrais puslaiks iesākās līdzīgā cīņā, taču Spartaks Jūrmala panāca izlīdzinājumu – 58. minūtē pēc stūra sitiena pie tuvā staba izveicīgākais bija Lucky Opara (1:1).

Pēc gūtajiem vārtiem pārsvars piederēja jūrmalniekiem, kuri bija precīzāki darbībās, tomēr viņu raidījumus vārtu virzienā pašaizliedzīgi bloķēja FK Metta spēlētāji.

Izskaņā lieliskā uzbrukumā aizskrēja Ozoliņš, pats neuzsita, bumba tika izspēlēta uz brīvo Masangani, tomēr viņa sitienu Ņerugals atsita. Otrā pusē Spartaks izpildīja bīstamu standartu, bet pie sitiena netika.