FK Metta kompensācijas laikā izrauj uzvaru pret FK Ventspils

Ievietots 12.05.19.

Sesto mājas spēli jaunajā sezonā aizvadījusi mūsu Meistarkomanda.

2 - 1
JFK Ventspils

Svētdien, 12. maijā, Hanzas vidusskolas laukumā savu 12. kārtas spēli 2019. gada Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, savā laukumā uzņemot FK Ventspils.

Puslaika pirmajās minūtēs nelielu spiedienu veica mājinieki, bet pirmo momentu izveidoja viesi – pēc stūra sitiena bumba lidoja nedaudz garām Oša sargātajiem vārtiem.

Mettieši uzreiz atbildēja ar diviem sitieniem no soda laukuma robežām – Liepas sitienu atvairīja vārtsargs, bet Krollis sita nedaudz garām. 16. minūtē bīstams moments atkal pie otriem vārtiem – ventspilnieki kārtējo reizi draudīgi darbojās pie standartsituācijas, tomēr sitienu no tuvas distances Ošs lieliskā lēcienā atvairīja.

Kopumā bumbu abas komandas kontrolēja līdzīgi, bet bīstamāk uzbruka FK Metta futbolisti – divas reizes no distances sita Dzhamalutdinov, otrajā no tām bumbai aizspurdzot gar vārtu augšējo stūri. Mirkli vēlāk pēc teicama Birkas centrējuma bumbas virzienu pamainīja Krollis, tomēr tā lidoja vārtiem secen.

Puslaika noslēdzošajā daļā īpaši bīstamu momentu vairs nebija, ventspilniekiem briesmas joprojām radot tieši no standartsituācijām, bet mettiešiem pēc ātrajiem uzbrukumiem – līdz ar to pēc pirmā puslaika uz tablo divas nulles (0:0).

Otro puslaiku aktīvi iesāka FK Metta futbolisti, un 51. minūtē tika atalgoti ar vārtu guvumu – Lagūns lieliski izvirzīja vienatnē pret vārtsargu Masangani, kurš tika nogāzts. Sekojošo 11 metru soda sitienu pārliecinoši realizēja Tamirlan Dzhamalutdinov – 1:0!

Desmit minūtes vēlāk pēc teicamas saspēles Tamirlanam bija izcila iespēja gūt arī otros vārtus, tomēr pēc pauzes sitiens lidoja pāri. Tuvāk spēles beigām ventspilnieki nedaudz pārņēma iniciatīvu un metās atspēlēties. 75. minūtē pēc spēcīga tālsitiena Ošs lieliski glāba komandu, bumbai skarot arī vārtu pārliktni.

Tomēr 82. minūtē viesi guva vārtus – piespēle gar vārtiem un precīzs sitiens tīklā (1:1). Izskaņā abas komandas devās uz priekšu izraut uzvaru un kompensācijas laikā to izdarīja tieši mettieši – pēc standartsituācijas Normunds Uldriķis palīdzēja izraut skaistu uzvaru ar 2:1!