FK Metta izskaņā piedzīvo zaudējumu pret FK Liepāja

Ievietots 28.07.19.

Kārtējo spēli Virslīgas čempionāta sezonā aizvadījuši mūsu Meistarkomandas futbolisti.

2 - 3
FK Liepāja

Svētdien, 28. jūlijā, FK Metta futbolisti Daugavas stadionā aizvadījuši Optibet Virslīgas 23. kārtas spēli, uzņemot viesus no Kurzemes – FK Liepāja.

Spēli jau no pirmajām minūtēm aktīvi iesāka mājinieki, vairāk kontrolējot bumbu un liekot liepājniekiem darboties aizsardzībā. 10. minūtē mettieši izveidoja pirmo bīstamo momentu, tomēr Masanganes izgājienu neitralizēja viesu vārtsargs.

Arī turpinājumā zaļi-baltie turpināja uzbrukt FK Liepāja vārtiem, taču Kgotso un Tamirlan sitieni mērķi nesasniedza. Kas neizdevās iepriekš, izdevās 22. minūtē – Tamirlan Dzhamalutdinov ielauzās soda laukumā un raidīja bumbu vārtos (1:0)!

Pēc gūtajiem vārtiem lielisku tālsitienu izdarīja Liepa, tomēr bumba spēcīgi trāpīja pa vārtu pārliktni. Diemžēl 37. minūtē FK Liepāja izlīdzināja rezultātu, izceļoties ar precīzu sitienu pēc stūra sitiena izspēles – 1:1.

Arī otro puslaiku mājinieki iesāka ar ofensīvu, 50. minūtē pie lieliskas iespējas tiekot Šibasam, tomēr sitiens no 14 metriem lidoja pāri. Toties piecas minūtes vēlāk FK Metta likumsakarīgi izvirzījās vadībā – flangā lieliski nospēlēja Kgotso, bet vārtu priekšā sekmīgākais bija Krollis, panākot 2:1!

Mettieši spēlēja ļoti disciplinēti, neļaujot viesiem apdraudēt Oša sargātos vārtus. Tomēr neveiksmīgas izrādījās spēles pēdējās 10 minūtes – divreiz uz mājinieku vārtiem tika nozīmēts 11 metru soda sitiens, kurš abās reizēs arī tika realizēts. 2:3 zaudējums izskaņā pret FK Liepāja.