FK Metta izgāž pirmo puslaiku un piedzīvo zaudējumu pret Valmiera FC

Ievietots 16.08.21.

Kārtējo spēli šosezon aizvadījusi FK Metta komanda.

0 - 4
Valmiera FC

Pirmdien, 16. augustā, kārtējo spēli Optibet Virslīgas sezonā aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, Daugavas stadionā cīnoties pret Valmiera FC.

Spēles sākumā mettieši saņēma aukstu dušu – 2. un 9. minūtē precīzs bija Ibrahim Sow, panākot valmieriešiem ātru divu vārtu pārsvaru.

Lai arī mājinieki puslaikā daudz kontrolēja bumbu un piespēlēja soda laukumā, tomēr rezultāta ziņā puslaiks tika aizvadīts Valmiera FC zīmē.

Līdz puslaika beigām viesi guva vēl divus vārtus, kas pēc pirmajām 45 minūtēm nozīmēja to, ka zaļi-baltie ir iedzinējos ar 0:4.

Arī otrajā puslaikā FK Metta futbolisti uzbruka, momenti bija gan Birkam, gan Ozoliņam, gan Lūsiņam, taču tas rezultātu nedeva.

Lieliskas iespējas bija arī Valmiera FC, tomēr otrajā puslaikā cipari uz tablo palika nemainīgi. Vēl izskaņā pa stabu trāpīja Vapne, mettiešiem paliekot “sausā”.

Izgāzts pirmais puslaiks un trešais aplis noslēgts ar zaudējumu.

Jānis Beks, Jegors Novikovs, Baba Musah, Iļja Korotkovs, Daniels Fedorovičs, Emīls Birka, Oskars Vientiess, Lūkass Vapne, Kristers Čudars, Jānis Grīnbergs, Kristers Lūsiņš