Ievietots 04.02.22.

Ceturto pirmssezonas pārbaudes spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

Riga FC-2
0 - 1

Piektdien, 4. februārī, Skonto hallē pārbaudes spēli pret Riga FC-2 aizvadījusi mūsu Meistarkomanda.

Spēles iesākumā pirmo bīstamo momentu izveidoja tieši pretinieki, taču izgājienu pret vārtiem neitralizēja Alvis Sorokins.

Bumbas kontrolē pārsvars piederēja mettiešiem, taču bīstamas vārtu gūšanas iespējas nebija daudz – labākajā Melnis no 20 metriem sita nedaudz garām vārtiem.

Taču tieši Bruno izvirzīja viesus vadībā – 27. minūtē Puzirevskis precīzi atspēlēja “pa sitienam”, un Melnis no soda laukuma robežām sita vārtu augšējā stūrī (1:0)!

Drīz pēc tam, noraujot izgājienu uz vārtiem, noraidījumu saņēma Sorokins, taču pārbaudes spēles formātā FK Metta palika 11 spēlētāju sastāvā.

Arī otrā puslaika sākumā pirmo bīstamo momentu izveidoja tieši Riga FC-2, kad pēc kļūdas laukuma vidū pretinieku uzbrucējs sita pāri no pateicīgas pozīcijas.

Teicama izdevība dubultot pārsvaru bija Treimanim, kurš pēc Rēķa piespēles sita no vārtu priekšas, bet vietā bija vārtsargs.

Līdz spēles beigām izteikti bīstamu momentu vairs nebija, un spēle noslēdzās ar minimālu mettiešu uzvaru.

Alvis Sorokins, Niklāvs Treimanis, Daniels Fedorovičs, Kārlis Vilnis, Jegors Novikovs, Noa Meroža, Kristofers Rēķis, Artjoms Puzirevskis, Bruno Melnis, divi pārbaudāmie spēlētāji