FK Metta izcīna sauso uzvaru viesos pret Valmiera Glass ViA

Ievietots 21.06.19.

Kārtējo spēli Virslīgas čempionāta sezonā aizvadījuši mūsu Meistarkomandas futbolisti.

Valmiera FC
0 - 2

Piektdien, 21. jūnijā, FK Metta futbolisti Vidzemes Olimpiskajā centrā aizvadīja Optibet Virslīgas 18. kārtas spēli pret vietējo Valmiera Glass ViA komandu.

Spēles pirmajās minūtēs ar bumbu nedaudz vairāk darbojās mājinieki, izdarot arī divus sitienus Oša vārtu virzienā, bet tie lidoja vārtiem secen.

Turpinājumā mettieši ne tikai atvirzīja spēli uz pretinieku laukuma pusi, bet kopumā pārņēma arī iniciatīvu bumbas kontrolē.

Puslaika vidusdaļā komandas apmainījās ar labiem momentiem – 26. minūtē Jaunzema sitienu no 18 metriem atsita Ošs, bet divas minūtes vēlāk Lazarevs atvairīja Dzhamalutdinov raidījumu no tuvas distances.

Izskaņā lielisks reids padevās Masanganem, tomēr viņa sitiens no aptuveni 13 metriem lidoja garām vārtiem.

Otrā puslaika pirmo pusi ļoti aktīvi iesāka mettieši – no 18 metriem spēcīgi, bet neprecīzi sita Birka, bet pāris minūtes vēlāk no līdzīgas pozīcijas sitienu izdarīja Krollis – Lazarevs komandu glāba.

Aktivitāte uzbrukumā deva rezultātu – 66. minūtē lielisku reidu veica Masangane, pēc kura piespēles bumbu vārtu tīklā raidīja Raimonds Krollis1:0!

Pēc gūtajiem vārtiem viesiem nācās darboties aizsardzībā, tomēr kopīgiem spēkiem FK Metta futbolisti novērsa valmieriešu centienus. Pārliecinoši izgājienos darbojās Dāvis Ošs, pārtverot visus mājinieku raidījumus soda laukumā.

Spēle tuvojās izskaņai, un 85. minūtē zaļi-baltie tika pie iespējas izpildīt soda sitienu no aptuveni 18 metriem. To devās izpildīt 17 gadus vecais Jēkabs Lagūns, netverami raidot bumbu vārtu tīklā un gūstot savus pirmos vārtus Virslīgā.

Viesi vārtus nosargāja neskartus, izcīnot uzvaru viesos ar 2:0!