FK Metta izbraukumā piedzīvo zaudējumu pret Spartaks Jūrmala

Ievietots 29.10.22.

Kārtējo Optibet Virslīgas čempionāta spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

Spartaks Jūrmala
2 - 0

Sestdien, 29. oktobrī, mūsu Meistarkomanda aizvadīja 34. kārtas spēli Optibet Virslīgas čempionātā, Slokas stadionā viesojoties pie Spartaks Jūrmala.

Spēles sākuma daļā lieliska iespēja bija Artjomam Puzirevskim, taču to izmantot neizdevās.

Vēl vairāk – 24. minūtē ar asu sitienu tuvajā stūrī Spartaks Jūrmala ieguva vadību – 0:1.

Otrajā puslaikā zaļi-baltajiem bija uzdevums atspēlēties, bet diemžēl ātri sanāca ielaist – 47. minūtē pēc standartsituācijas jūrmalnieki panāca divu vārtu pārsvaru.

Atspēlēšanās uzdevums palika nemainīgs, taču nu jau bija nepieciešami vismaz divi vārti. Laukumā tika sūtīts arī Ingars Pūlis, lai pastiprinātu uzbrukumu, un viesi atklāti devās uz priekšu.

Izglābt spēli gan neizdevās, piedzīvojot zaudējumu ar 0:2.

Jānis Beks, Daņiils Čiņajevs, Gabriels Kirkils, Ivan Harambasič, Kārlis Vilnis, Daniels Fedorovičs, Jānis Grīnbergs, Kristofers Rēķis, Bruno Melnis, Mohamet Lamine Correa, Artjoms Puzirevskis