FK Metta izbraukumā piedzīvo zaudējumu pret Riga FC

Ievietots 14.09.19.

Kārtējo spēli Virslīgas čempionāta sezonā aizvadījuši mūsu Meistarkomandas futbolisti.

Riga FC
5 - 0

Sestdien, 14. septembrī, FK Metta futbolisti Skonto stadionā aizvadījuši Optibet Virslīgas 29. kārtas spēli, viesojoties pie Riga FC.

Spēli aktīvi iesāka mettieši, un jau pirmajās piecās minūtēs divās epizodes epicentrā nonāca Lagūns – vispirms sitiens no 18 metriem lidoja nedaudz garām Ozola sargātajiem vārtiem, bet otrajā epizodē sitienu ar galvu tvēra Riga FC vārtsargs.

Lai gan nedaudz vairāk bumbu kontrolēja mājinieki, FK Metta futbolisti veidoja bīstamākus un asākus uzbrukumus – 24. minūtē pēc Žaldovska piespēles labā pozīcijā nonāca Šibass, tomēr sitiens neizdevās pietiekami spēcīgs un vēlreiz vietā bija Ozols.

Šķietami negaidīti pēc auta izspēles Latvijas čempioni izvirzījās vadībā: ļoti precīzs sitiens padevās Paničam, un rezultāts 36. minūtē kļuva 0:1. Puslaika izskaņā izraut neizšķirtu iespēja bija Masanganem, tomēr pēc laba driba Kgotso sita nedaudz garām.

Otrā puslaika sākumā pēc bīstama Šarpara sitiena spēlē nācās iesaistīties Ošam, teicami atvairot pretinieka raidīto bumbu. Diemžēl īsā brīdī Riga FC guva divus vārtus, abās reizēs no tuvas distances vārtus gūstot Debelko.

Turpinājumā bumbas kontrolē pārsvars piederēja Riga FC futbolistiem, un vēlreiz pēc bīstama mājinieku sitiena komandu glāba Dāvis Ošs.

Tas gan nebija viss 75. minūtē pretinieki guva arī ceturtos vārtus, bet 90. minūtē – piektos. Nepatīkams zaudējums viesos pret turnīra līdervienību.