FK Metta izbraukumā piedzīvo zaudējumu pret FK Liepāja

Ievietots 21.06.20.

Otro spēli 2020. gada Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

FK Liepāja
3 - 0

Svētdien, 21. jūnijā, Optibet Virslīgas čempionāta 2. kārtas spēli aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, Liepājas stadionā “Daugava” tiekoties ar FK Liepāja.

Spēles pirmās minūtes nedaudz aktīvāk iesāka mājinieki, bet kopumā bumbas kontrolē izteikts pārsvars nebija nevienai no komandām.

Abas komandas labi saspēlējās un mēdza izmēģināt veiksmi ar sitieniem no distances, taču tie nebija pietiekami bīstami.

Tomēr 27. minūtē vārti radās ne no kā – Mārtiņš Ķigurs pēc auta iemetiena labi nospēlēja individuāli un ar sitienu no 20 metriem atklāja spēles rezultātu – 0:1.

Pēc zaudētajiem vārtiem mettieši ieguva teritoriālo pārsvaru, pārņēma iniciatīvu un meklēja iespējas rezultāta izlīdzinājumam.

Vairākas reizes viesiem izdevās laba saspēle ap liepājnieku soda laukumu, puslaika izskaņā pēc Birkas piespēles izveidojās bīstama epizode vārtu priekšā, tomēr bumba tīklā nenonāca.

Otro puslaiku nedaudz aktīvāk iesāka liepājnieki, tomēr otros vārtus mettieši uzdāvināja paši – kļūda soda laukuma tuvumā, par kuru pretinieki ar veiksmes palīdzību sodīja – 0:2.

Pēc otrajiem ielaistajiem vārtiem atkal bumbu vairāk kontrolēja FK Metta futbolisti, tomēr laukuma pēdējā trešdaļā allaž kaut kas pietrūka.

Tuvojoties spēles beigām, Fazili kļūdījās laukuma vidusdaļā, un mājinieki 77. minūtē ātrā uzbrukumā guva arī trešos vārtus.

Spēles izskaņā temps kritās, un bīstamu momentu vairs nebija. No Liepājas punktus pārvest neizdevās.