FK Metta izbraukumā cīnās neizšķirti pret FK Liepāja

Ievietots 03.05.23.

Kārtējo Optibet Virslīgas čempionāta spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

FK Liepāja
1 - 1

Trešdien, 3. maijā, mūsu Meistarkomanda aizvadīja 10. kārtas spēli Optibet Virslīgas čempionātā, stadiona “Daugava” rezerves laukumā viesojoties pie FK Liepāja.

Spēles pirmais puslaiks tika aizvadīts līdzvērtīgā cīņā, kurā komandas spēlēja salīdzinoši piesardzīgi un līdz izteikti bīstami momentien nenonākot.

Vienīgos vārtus puslaikā guva FK Metta – 38. minūtē no vārtu priekšas ar precīzu sitienu izcēlās Mohamet Lamine Correa (1:0)!

Otrā puslaika sākumā liepājnieki bija aktīvi un tika pie vairākām standartsituācijām. Vienā no tām 57. minūtē FK Liepāja panāca izlīdzinājumu – pēc stūra sitiena ar galvu vārtus guva Stanic (1:1).

Līdz pat spēles beigām abas komandas vēlējās izraut uzvaru, un spēle kļuva atklātāka. Vienības izveidoja pusmomentus, izdarīja sitienus, tomēr nevienai izraut uzvaru neizdevās.