FK Metta izbraukumā cīnās neizšķirti pret BFC Daugavpils

Ievietots 18.05.23.

Kārtējo Optibet Virslīgas čempionāta spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

BFC Daugavpils
1 - 1

Ceturtdien, 18. maijā, mūsu Meistarkomanda aizvadīja 13. kārtas spēli Optibet Virslīgas čempionātā, stadionā “Esplanāde” viesojoties pie BFC Daugavpils.

Spēles pirmais puslaiks tika aizvadīts ļoti līdzvērtīgā cīņā, kurā vārtus komandas neguva un neliels pārsvars bumbas kontrolē piederēja viesiem.

Tikmēr daugavpilieši izdarīja vairākus vārtu virzienā un bija draudīgi pēc standartsituācijām, vienā no tām bumba skāra arī pārliktni.

Otrā puslaika sākumā aktīvāki bija mettieši, divreiz bīstamus sitienus izdarot Vapnem – pirmajā pēc soda sitiena bumba trāpīja tīklam no otras puses, bet otrajā slaidā lēcienā glāba Kurakins.

Arī BFC Daugavpils atbildēja ar vairākiem sitieniem, taču droši bumbu tvēra Beks vai sitiens lidoja pāri vārtiem. Tomēr 68. minūtē tika nozīmēts 11 metru soda sitiens uz viesu vārtiem, ko pretinieki realizēja (0:1).

Pēc ielaistajiem vārtiem divas teicamas iespējas bija Melnim, kuras netika izmantotas, taču 85. minūtē pēc Vasiļevska centrējuma Bruno sita precīzi ar galvu (1:1)!

FK Metta devās uz priekšu arī pēc uzvaras, taču to izraut pietrūka laika. 1:1 neizšķirts Daugavpilī.

Jānis Beks, Zurab Rukhadze, Oskars Vientiess, Kristupas Keršys, Vladislavs Fjodorovs, Ousmane Sow, Daņiils Čiņajevs, Lūkass Vapne, Rendijs Šibass, Mohamet Lamine Correa, Artjoms Puzirevskis

Kristofers Rēķis, Mikus Vasiļevskis, Bruno Melnis, Oleksandr Kurtsev, Gabriels Kirkils