FK Metta iesit trīs vārtus otrajā puslaikā un pārspēj SK Super Nova

Ievietots 23.05.23.

Kārtējo Optibet Virslīgas čempionāta spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

4 - 1
SK Super Nova Salaspils

Otrdien, 23. maijā, mūsu Meistarkomanda aizvadīja 14. kārtas spēli Optibet Virslīgas čempionātā, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot SK Super Nova.

Spēli aktīvāk iesāka mājinieki un jau 4. minūtē ieguva vadību – uzbrukuma otrajā vilnī no 16 metriem precīzi sita Ousmane Sow (1:0)!

Drīz pēc tam iespēja bija Puzirevskim, taču glāba vārtsargs, bet pēc tam vairākas bīstamas standartsituācijas bija pretiniekiem.

Vienā no tām 28. minūtē soda sitienu precīzi izpildīja Miņins, panākot neizšķirtu (1:1). Līdz puslaika beigām iespējas bija Puzirevskim un Correa, bet vienreiz vietā bija stabs, otrā reizē vārtsargs.

Otrā puslaika sākumā bīstamu momentu nebija, līdz 62. minūtē Artjoms Puzirevskis ar galvu pēc vārtsarga kļūdas panāca 2:1!

Turpinājumā iespējas vairāk bija FK Metta futbolistiem, izskaņā izcēlās Normunds Uldriķis un Artjoms Puzirevskis, panākot trīs vārtu pārsvaru.

4:1 uzvara mājās!

Jānis Beks, Zurab Rukhadze, Oskars Vientiess, Normunds Uldriķis, Vladislavs Fjodorovs, Ousmane Sow, Daņiils Čiņajevs, Lūkass Vapne, Kristofers Rēķis, Mohamet Lamine Correa, Artjoms Puzirevskis

Mikus Vasiļevskis, Bruno Melnis, Oleksandr Kurtsev, Tomass Zants, Rendijs Šibass