FK Metta ielaiž divus ātrus vārtus; vienus atspēlē, tomēr piekāpjas FK Auda

Ievietots 10.09.22.

Kārtējo Optibet Virslīgas čempionāta spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

FK Auda
2 - 1

Sestdien, 10. septembrī, mūsu Meistarkomanda aizvadīja pirmo noslēdzošā apļa spēli Optibet Virslīgas čempionātā, viesojoties pie FK Auda.

Spēles sākums aizkavējās par piecpadsmit minūtēm, un FK Metta to iesāka ar “aukstu dušu”.

5. un 7. minūtē vārtu priekšā izveicīgākais bija Niang, panākot ātru divu vārtu pārsvaru mājiniekiem.

Pēc neveiksmīgā sākuma puslaika izskaņā mettieši aktivizējās uzbrukumā, izveidojot arī savu labāko iespēju – Correa soda laukumā atrada Puzirevski, kurš trāpīja pa vārtu stabu.

Otrā puslaika sākumā vārtos stājās Alvis Sorokins, kurš vienā epizodē slaidā lēcīenā atvairīja Ulimbaševa sitienu vārtu apakšējā stūrī.

76. minūtē teicamā pozīcijā pēc Merožas piespēles nonāca Melnis, tomēr sitiens no 16 metriem, lai gan lidoja vārtu stūrī, nebija pārāk spēcīgs.

Tomēr drīz vienus FK Metta atspēlēja – Grīnbergs iespēlēja soda laukumā, un Mbassi ar precīzu sitienu tālajā augšējā stūrī samazināja rezultāta starpību (1:2)!

Izskaņā viesi metās uz priekšu atspēlēt arī otros vārtus; soda laukumā pie sitiena nonāca Pūlis, taču raidīja bumbu garām augšējam vārtu stūrim.

Divi ātri ielaisti vārti, beigās vieni atspēlēti, taču ar to bija par maz, lai izcīnītu punktus turnīra tabulā.

Jānis Beks, Jānis Grīnbergs, Oskars Vientiess, Kārlis Vilnis, Daņiils Čiņajevs, Kristupas Keršys, Kristofers Rēķis, Bruno Melnis, Artjoms Puzirevskis, Jean Mbassi, Mohamet Lamine Correa