FK Metta ielaiž ātrus divus vārtus un viesos piekāpjas FK Liepāja

Ievietots 15.10.22.

Kārtējo Optibet Virslīgas čempionāta spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

FK Liepāja
5 - 1

Sestdien, 15. oktobrī, mūsu Meistarkomanda aizvadīja 32. kārtas spēli Optibet Virslīgas čempionātā, Liepājas stadionā “Daugava” viesojoties pie FK Liepāja.

Diemžēl spēles sākums izvērtās pavisam neveiksmīgs – jau 1. minūtē mājinieki atklāja rezultātu, bet četras minūtes vēlāk to dubultoja.

Divi ielaistie vārti spēles sākumā lika FK Metta doties uz priekšu, tomēr puslaika vidū FK Liepāja panāca jau trīs vārtu pārsvaru.

Pēc pārtraukuma viesi laukumā devās motivēti, un 48. minūtē Artjoms Puzirevskis ar precīzu sitienu ar galvu vienus vārtus atguva (1:3)!

Tas ļāva zaļi-baltajiem atgriezt intrigu spēlē, taču vairāk pietuvoties pretiniekiem neizdevās, turklāt FK Liepāja izskaņā guva vēl divus vārtus.

Ņikita Parfjonovs, Jānis Grīnbergs, Kārlis Vilnis, Ivan Harambasič, Mikus Vasiļevskis, Daņiils Čiņajevs, Oskars Vientiess, Bruno Melnis, Artjoms Puzirevskis, Jean Mbassi, Mohamet Lamine Correa