FK Metta gūst trīs vārtus puslaikā un izcīna otro uzvaru

Ievietots 03.07.20.

Piekto spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

FK Tukums 2000/Telms
1 - 3

Piektdien, 3. jūlijā, Optibet Virslīgas čempionāta 5. kārtas spēli aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, Tukuma pilsētas stadionā viesojoties pie vietējā FK Tukums 2000/TSS.

Spēli aktīvāk uzsāka mettieši, vairāk kontrolējot bumbu, un likumsakarīgi izvirzījās vadībā – 6. minūtē pēc Masanganes piespēles no vārtu priekšas precīzs bija Ričards Žaldovskis.

Turpinājumā viesi joprojām saglabāja teritoriālu pārsvaru, tomēr ar centrējumiem soda laukumā bīstamību centās radīt arī pretinieki.

Tomēr zaļi-balto aktivitāte noveda pie otrā vārtu guvuma – Krollis spēcīgi piespēlēja gar vārtiem un Masanganem atlika tikai trāpīt pustukšos vārtos – 2:0!

2:0 tiek uzskatīts par neparocīgāko rezultātu futbolā, un tukumnieki tiešām epizodiski ieguva iniciatīvu, tomēr viesi bīstamību novērsa. 42. minūtē Emīls Birka viesiem deva vēl lielāku pārliecību, ar teicamu tālsitienu panākot trīs vārtu pārsvaru. Emīlam pirmie vārti Virslīgā.

Otrajā puslaikā laukumā bija redzams atklātāks futbols, un FK Tukums 2000/TSS futbolisti metās atspēlēties. Gūt ceturtos vārtus lieliska iespēja parādījās Krollim, kura sitienu apakšējā vārtu stūrī ar pūlēm atvairīja Baturins.

64. minūtē ar sitienu no 14 metriem tukumnieki vienus vārtus atguva un samazināja rezultāta starpību. Gūtie vārti mājiniekus spārnoja, kuri tuvākās divdesmit minūtes pārņēma iniciatīvu laukumā un vairākās epizodēs radīja spriedzi viesu soda laukumā.

Spēles izskaņā divas teicamas iespējas jau bija mettiešiem, Kroļļa sitienu atvairīja Baturins, tāpat kā Uldriķa tālsitienu, un spēles rezultāts vairs nemainījās. 3:1 uzvara izbraukumā.

Helmuts Saulītis, Rendijs Šibass, Krists Kristers Gulbis, Franklin Joseph, Emīls Birka, Benson Fazili, Rihards Ozoliņš, Ričards Žaldovskis, Kgotso Masangane, Raimonds Krollis, Danilo Perasolli