FK Metta gūst pa vārtiem katrā puslaikā un pieveic Šiauliai FA

Ievietots 25.03.23.

Pārbaudes spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

FA Šiauliai
0 - 2

Sestdien, 25. martā, pārbaudes spēli Šauļos aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, viesojoties pie Šiauliai FA.

Spēles iesākumā neliels teritoriāls pārsvars bija mājiniekiem, tomēr puslaika vidū zaļi-baltie pārņēma iniciatīvu.

FK Metta guva arī vienīgos vārtus puslaikā, kad soda laukumā izveicīgākais bija Daņiils Čiņajevs, panākot vadību (1:0)!

Viesiem bija vēl pāris iespējas, vairākās no tām uzmanības centrā bija Melnis, taču palielināt pārsvaru neizdevās. Laukuma otrā pusē divreiz komandu paglāba arī Sorokins.

Tomēr pēc puslaika pārtraukuma drīz vien mettieši ieguva divu vārtu pārsvaru – Kurtsev trāpīja pa pārliktni, bet atlēkušo bumbu vārtos trāpīja Mohamet Lamine Correa (2:0)!

Arī otrajā puslaikā pārsvars piederēja viesiem, abām komandām bija iespējas, taču vairāk spēles rezultāts nemainījās.

2:0 uzvara pret A lyga vicelīderi.

Alvis Sorokins, Mikus Vasiļevskis, Gabriels Kirkils, Normunds Uldriķis, Vladislavs Fjodorovs, Daņiils Čiņajevs, Ousmane Sow, Tomass Zants, Bruno Melnis, Oleksandr Kurtsev, pārbaudāmais spēlētājs

Alans Kangars, Zurab Rukhadze, Ņikita Pašņevs, Mohamet Lamine Correa, Toms Tolmanis