Akadēmijas audzēkņi turpina gūt vārtus - otrajā puslaikā izcīnām uzvaru pret FK Liepāja

Ievietots 30.07.20.

Kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

2 - 1
FK Liepāja

Ceturtdien, 30. jūlijā, Optibet Virslīgas čempionāta 11. kārtas spēli aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, Daugavas stadionā uzņemot FK Liepāja.

Spēli nedaudz aktīvāk iesāka viesi, vienā no epizodēm arī pārbaudot vārtsarga modrību – Saulītis sitienu droši atvairīja.

Laukuma otrā pusē diezgan aktīvs bija debitants Artjoms Puzirevskis, kurš vienā epizodē labi aizskrēja pret vārtsargu, bet nepaspēja lāga uzsist.

Turpinājumā komandas pārmaiņus kontrolēja bumbu un izteikti bīstamu momentu nebija. Spēle daudz norisinājās laukuma vidusdaļā bez biežiem uzplaiksnījumiem.

Otro puslaiku aktīvāk iesāka mettieši, un par to tika atalgoti – 53. minūtē otrajā uzbrukuma vilnī pēc labas izspēles no 18 metriem lieliski uzsita Ozoliņš, izvirzot mājiniekus vadībā (1:0)!

Puslaika vidū bumbas kontroli pārņēma liepājnieki, kuriem nācās meklēt atspēlēšanās iespējas. FK Metta vaļības nepieļāva un aizsardzībā spēlēja droši.

Tomēr 75. minūtē Torres tālsitiens atnesa FK Liepāja izlīdzinājumu – sitiens no distances trāpīja Franklinam un, mainot trajektoriju, lidoja tieši zem pārliktņa – 1:1.

Spēles noslēdzošajās minūtēs ļoti bīstami uzbrukumos bija mājinieki, un 85. minūtē pēc vairākiem mēģinājumiem panāca savu – pēc atkārtota stūra sitiena izveicīgākais bija Uldriķis (2:1)!

Rezultāts vairs nemainījās, un mettieši izcīnīja trešo uzvaru šosezon!

Helmuts Saulītis, Gabriels Kirkils, Krists Kristers Gulbis, Franklin Joseph, Roberts Ķipsts, Rihards Ozoliņš, Oskars Vientiess, Sylvin Kayembe, Rendijs Šibass, Lūkass Vapne, Artjoms Puzirevskis