FK Metta divreiz atspēlējas, bet rezultatīvā spēlē piekāpjas BFC Daugavpils

Ievietots 03.04.21.

Trešo spēli jaunajā sezonā aizvadījusi FK Metta komanda.

Daugavpils FS
3 - 2

Sestdien, 3. aprīlī, savu trešo spēli Optibet Virslīgas sezonā aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, Daugavpils stadionā “Celtnieks” viesojoties pie BFC Daugavpils.

Spēli mettieši iesāka neveiksmīgi – 14. sekundē Uldriķis pārkāpa noteikumus savā soda laukumā, un mājinieki tika pie iespējas izpildīt 11 metru soda sitienu.

Afanasjevs sekojošo pendeli nerealizēja, uz tablo atstājot divas nulles. Drīz pēc tam BFC Daugavpils tika pie vairākām standartsituācijām, bet tās palika neizmantotas.

Kopumā puslaiks tika aizvadīts līdzīgā cīņā, bet pirmie rezultātu atklāja daugavpilieši –  30. minūtē pēc centrējuma ar galvu precīzi sita Ogaki (0:1).

Pēc ielaistajiem vārtiem FK Metta futbolisti sasparojās, un 37. minūtē panāca izlīdzinājumu. Čudars veica reidu, iespēlēja soda laukumā Muritalam, kurš sita precīzi vārtu apakšējā stūrī (1:1)!

Diemžēl vēl pirms puslaika beigām mājinieki atguva vadību, kad zaļi-baltie nospēlēja pasīvi aizsardzībā un Cucurs pēc individuālā reida sita precīzi vārtu stūrī (1:2).

Otro puslaiku ar lielu pārsvaru iesāka mettieši, daudz liekot pretiniekiem strādāt aizsardzībā. Tas rezultējās ar likumsakarīgu vārtu guvumu – 56. minūtē soda laukumā bumbu saņēma Muritala un sita precīzi (2:2)!

Arī pēc gūtajiem vārtiem viesi devās uz priekšu, bet diemžēl atkal ielaida. 64. minūtē ar fantastiski precīzu sitienu no 20 metriem izcēlās Nortey – 2:3.

Turpinājumā FK Metta pārņēma bumbas kontroli un meklēja iespējas uzbrukumos, kamēr daugavpilieši lūkojās pretuzbrukumu virzienā.

77. minūtē strīdīgā epizodē galvenais tiesnesis izšķīrās nepiešķirt 11 metru soda sitienu, kad Novikovs tika nogāzts soda laukumā. Izskaņā uz priekšu tika sūtīts arī Korotkovs, tomēr izglābt spēli neizdevās.

Rezultatīvā spēlē divreiz atspēlējamies, bet paliekam bez punktiem.

Jānis Beks, Emīls Birka, Iļja Korotkovs, Normunds Uldriķis, Gabriels Kirkils, Rihards Ozoliņš, Kristers Čudars, Lūkass Vapne, Ikuto Gomi, Kristers Lūsiņš, Yunusa Muritala