FK Metta divās spēlēs pret FK Riteriai uzvara un zaudējums

Ievietots 25.02.23.

Kārtējo pārbaudes spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

FK Riteriai
3 - 1

Sestdien, 25. februārī, mūsu Meistarkomanda aizvadīja divas spēles Lietuvā, Sportima Arena viesojoties pie FK Riteriai.

Pirmā spēle iesākās ar atraktīvu un rezultatīvu pirmo puslaiku, kurā tika gūti četri vārti.

Pirmie vārtus guva pretinieki, taču pēc Artjoma Puzirevska centrējuma no labās malas puslaika vidū Kristofers Rēķis panāca izlīdzinājumu (1:1).

Salīdzinoši ātri pēc mūsu aizsargu nesaprašanās savu vārtu priekšā FK Riteriai atguva vadību, bet līdz puslaika izskaņai leišu vienība guva arī trešos vārtus.

Otrajā puslaikā ar katru brīdi FK Metta futbolisti palielināja tempu un metās atspēlēties. Laba iespēja bija Melnim, taču iespēju no asa leņķa izmantot neizdevās.

Kopumā šajā spēlē abas komandas spēlēja azartiski un nepiekāpīgi, un bija jūtama Latvijas un Lietuvas čempionāta sākuma tuvošanās.

Vārti gan otrajā puslaikā netika gūti, un zaļi-baltie piekāpās FK Riteriai ar 1:3.

Alvis Sorokins, Vladislavs Fjodorovs, Kristupas Keršys, Oskars Vientiess, Kristofers Rēķis, Lūkass Vapne, Artjoms Puzirevskis, Bruno Melnis, Mohamet Lamine Correa, divi pārbaudāmie spēlētāji

Kristofers Rēķis

Otrajā spēlē pirmais puslaiks tika aizvadīts FK Metta zīmē – zaļi-baltie vairāk kontrolēja bumbu un lika pretiniekam darboties aizsardzībā.

Lai gan ar momentu izveidošanu tik viegli nevedās, pēc 45 minūtēm mettieši bija vadībā – vienīgos vārtus pēc Mika Vasiļevska centrējuma guva Tomass Zants (1:0).

Otrajā puslaikā pretinieki aktivizējās un kļuva asāki pretuzbrukumos, taču viesu aizsargi darbojās droši.

Lai gan otrajā puslaikā spēle kļuva līdzīgāka, rezultāts vairs nemainījās. FK Riteriai bija arī pāris momenti, taču aizsardzībai un Parfjonovam draudus izdevās novērst.

1:0 uzvara otrajā spēlē.

Ņikita Parfjonovs, Emīls Aizpurietis, Ivans Smirnovs, Klāvs Kramēns, Mikus Vasiļevskis, Tomass Zants, Daniils Čiņajevs, četri pārbaudāmie spēlētāji; uz maiņu iznāca Linards Liepiņš