FK Metta cīnās neizšķirti pret SK Super Nova un nonāk pārspēlēs

Ievietots 12.11.22.

Noslēdzošo Optibet Virslīgas čempionāta sezonas spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

1 - 1
SK Super Nova

Sestdien, 12. novembrī, mūsu Meistarkomanda aizvadīja 36. kārtas spēli Optibet Virslīgas čempionātā, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot SK Super Nova.

Spēli aktīvāk iesāka mājinieki, izveidojot arī teicamu momentu, tomēr Melnis no pateicīgas pozīcijas sita nedaudz garām.

Lai arī ar bumbu vairāk bija FK Metta futbolisti, ar asiem prettriecieniem flangos atbildēja SK Super Nova, vienā no epizodēm spēcīgu Miņina sitienu bloķējot aizsargiem.

Tikmēr otrā laukuma pusē nostrādāja standartsituācijas izspēle – 20. minūtē pēc stūra sitiena ar galvu precīzs bija Artjoms Puzirevskis (1:0)!

Pirmajā puslaikā gan tie bija vienīgie vārti (vienā epizodē no tuvas distances glāba Beks), intrigu atstājot arī otrajai spēles daļai.

Otro puslaiku enerģiskāk iesāka viesi, daudz centrējot un meklējot bumbu soda laukumā.

Vienā no šādām epizodēm vārtu priekšā precīzākais bija Jevgenijs Miņins, kurš 64. minūtē panāca izlīdzinājumu (1:1).

Saspringtā un emocionālā galotnē vietām paglāba Beks, no līnijas izsita Vientiess, bet rezultāts vairs nemainījās.

1:1 neizšķirts, kas nozīmē, ka priekšā vēl divas spēles pārspēlēs par vietu 2023. gada Virslīgā.

Jānis Beks, Rūdolfs Zeņģis, Gabriels Kirkils, Oskars Vientiess, Kārlis Vilnis, Kristupas Keršys, Jānis Grīnbergs, Ingars Pūlis, Bruno Melnis, Mohamet Lamine Correa, Artjoms Puzirevskis