FK Metta ceturto spēļu apli iesāk ar zaudējumu pret FK Liepāja

Ievietots 12.09.21.

Kārtējo spēli šosezon aizvadījusi FK Metta komanda.

0 - 3
FK Liepāja

Svētdien, 12. septembrī, kārtējo spēli Optibet Virslīgas sezonā aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, Daugavas stadionā uzņemot FK Liepāja.

Puslaika pirmā puse aizritēja bez ievērības cienīgiem momentiem, kamēr bumbas kontrolē pārsvars piederēja liepājniekiem.

Tieši viesi arī izvirzījās vadībā, taču ne bez mettiešu palīdzības – 28. minūtē FK Metta futbolisti pārdroši nospēlēja aizsardzībā un kļūdu vārtu guvumā pārvērta Ukpa (0:1).

Uzreiz pēc tam nedaudz garām no labas pozīcijas sita Lūsiņš, bet spilgtākais notikums norisinājās puslaika izskaņā – otro brīdinājumu saņēma FK Liepāja aizsargs Lazarevič, atstājot komandu mazākumā.

Šķietami otrā puslaika sākumā zaļi-baltajiem bija jāpanāk izlīdzinājums – Vapne no 20 metriem trāpīja pa stabu, bet Lūsiņam neizdevās raidīt atlēkušo bumbu pustukšajos vārtos..

Drīz pie lieliskas iespējas tika Grīnbergs, kurš izrāvās vienatnē pret Zviedri, taču pretinieku vārtsargs tuvcīņā bija pārāks.

Diemžēl atspēlēšanās neizdevās, turklāt FK Metta futbolisti divas reizes iekrita pretuzbrukumos. FK Liepāja guva vēl divus vārtus, un spēle noslēdzās ar zaudējumu 0:3.

Jānis Beks, Jegors Novikovs, Baba Musah, Iļja Korotkovs, Normunds Uldriķis, Emīls Birka, Gļebs Kļuškins, Lūkass Vapne, Kristers Čudars, Jānis Grīnbergs, Kristers Lūsiņš