FK Metta četru 11 metru soda sitienu spēlē pārspēj FK Tukums 2000/Telms

Ievietots 13.05.23.

Kārtējo Optibet Virslīgas čempionāta spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

3 - 2
FK Tukums 2000/Telms

Sestdien, 13. maijā, mūsu Meistarkomanda aizvadīja 12. kārtas spēli Optibet Virslīgas čempionātā, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot FK Tukums 2000/Telms.

Spēles sākumā ātrus vārtus guva tukumnieki – 3. minūtē pēc kļūdas aizsardzībā Beks nogāza pretspēlētāju, viesi realizēja sekojošo 11 metru soda sitienu (0:1).

Drīz pēc tam Correa sitienu ar galvu atvairīja Vilkovs, bet vēl vairākas iespējas bija Puzirevskim, kuras gan neizdevās izmantot.

Puslaika izskaņā vēl viena teicama iespēja bija Correa, taču divu minūšu laikā spēli pagrieza Vapne. Vispirms Lūkass sita precīzi ar galvu, bet minūti vēlāk realizēja 11 metru soda sitienu (2:1)!

Arī otrā puslaika sākums bija jautrs – Vapne no teicamas pozīcijas pārsita pāri, bet tam sekoja vēl divas pendeles. Gan Ķiršs, gan Correa tās izmantoja (3:2).

Spēles beigās FK Metta bija vairāki momenti palielināt pārsvaru, kas tika izšķērdēti. Tas radīja nervozu galotni, kurā viesi raidīja tālās piespēles soda laukumā, taču rezultāts vairs nemainījās.

3:2 uzvara mājās!

Jānis Beks, Mikus Vasiļevskis, Oskars Vientiess, Kristupas Keršys, Vladislavs Fjodorovs, Ousmane Sow, Daņiils Čiņajevs, Lūkass Vapne, Rendijs Šibass, Mohamet Lamine Correa, Artjoms Puzirevskis