FK Metta atspēlējas, tomēr mazākumā pēdējās minūtēs piekāpjas FK RFS

Ievietots 05.04.19.

Otro mājas spēli jaunajā sezonā aizvadījusi mūsu Meistarkomanda.

1 - 2
FK RFS

Piektdien, 5. aprīlī, Hanzas vidusskolas laukumā savu 4. kārtas spēli 2019. gada Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, savā laukumā uzņemot citu Rīgas vienību – FK RFS.

Spēles sākums izvērtās nedaudz haotisks, kā rezultātā jau pašā sākumā pēc kļūdas aizsardzībā izcelties varēja Malec, kas netrāpīja pustukšos vārtos. Mirkli vēlāk labā pozīcijā nonāca Dzhamalutdinov, bet viņa sitiens no soda laukuma iekšienes lidoja virsū vārtsargam. Tikmēr 6. minūtē viesi atklāja spēles rezultātu – pēc mettiešu stūra sitiena sekoja ātrs pretuzbrukums un sitiens no vārtu priekšas (0:1).

Lai gan pēc mājinieku kļūdas aizsardzībā pa vārtu stabu trāpīja FK RFS futbolists, spēle kļuva saturīgāka un abas komandas veidoja pozicionālus un radošus uzbrukumus, izmantojot flangus. Pēc notikumiem bagātā puslaika sākuma turpinājumā izteikti bīstamu momentu nebija, un tas noslēdzās ar nemainīgu rezultātu 0:1.

Otro puslaiku aktīvāk iesāka FK Metta futbolisti un tika par to atalgoti – soda laukumā tika nogāzts Varslavāns un sekojošo pendeli realizēja Tamirlan Dzhamalutdinov – 1:1! Pēc gūtajiem vārtiem jāsaka, ka iniciatīvu pārņēma mettieši, arvien biežāk apdraudot pretinieku vārtus. Viesi atbildēja ar bīstamību pie standartsituācijā, taču briesmas kopīgiem spēkiem tika novērstas.

71. minūtē otro brīdinājumu un noraidījumu saņēma Kabelo Seriba, atstājot zaļi-baltos mazākumā. Šāds notikumu pavērsiens ļāva FK RFS pārņemt bumbas kontroli, tomēr mājinieki aizsardzībā cīnījās ļoti pašaizliedzīgi, neļaujot ieņemt savus vārtus. Diemžēl jau kompensācijas laikā FK RFS panāca savu un izrāva uzvaru. Nepatīkams zaudējums – 1:2.