Ievietots 02.05.22.

Kārtējo Optibet Virslīgas čempionāta spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

FK Auda
3 - 2

Pirmdien, 2. maijā, mūsu Meistarkomanda aizvadīja pirmo 2. apļa spēli Optibet Virslīgas čempionātā, viesojoties pie FK Auda.

Spēles sākumā teritoriāls pārsvars piederēja mājiniekiem, kuri 21. minūtē arī izvirzījās vadībā.

Alvis Sorokins nogāza pretinieku spēlētāju, un sekojošo 11 metru soda sitienu realizēja Štrkalj – 0:1.

Šāds rezultāts saglabājās līdz puslaika pēdējai minūtei, kad ar fantastisku tālsitienu no 25 metriem vārtu devītniekā bumbu raidīja Bruno Melnis – 1:1!

Bruno piemēram sekoja Yunusa Muritala, kurš 58. minūtē raidīja bumbu otrā vārtu augšējā stūrī, jau dodot vadību viesiem (2:1)!

Diemžēl turpmākās piecpadsmit minūtes sanāca gaužām neveiksmīgas – 68. un 73. minūtē no vārtu priekšas FK Auda guva vārtus un izrāva uzvaru pretiniekiem (2:3).

Otrreiz atspēlēties neizdevās, un FK Metta piedzīvo zaudējumu otrā apļa sākumā.

Alvis Sorokins, Niklāvs Treimanis, Daniels Fedorovičs, Normunds Uldriķis, Kārlis Vilnis, Rūdolfs Zeņģis, Kristofers Rēķis, Bruno Melnis, Noa Meroža, Ingars Pūlis, Yunusa Muritala

Oskars Vientiess, Artjoms Puzirevskis, Jegors Novikovs, Gļebs Kļuškins, Jānis Grīnbergs

Niklāvs Treimanis, Kristofers Rēķis, Jegors Novikovs, Bruno Melnis, Artjoms Puzirevskis