FK Metta arī otrajā spēlē pieveic Grobiņas SC/LFS un saglabā vietu Virslīgā

Ievietots 27.11.22.

Otro pārspēli par vietu nākamā gada Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

Grobiņas SC/LFS
2 - 3

Sestdien, 27. novembrī, mūsu Meistarkomanda aizvadīja atbildes pārspēli, Liepājā viesojoties pie Grobiņas SC/LFS.

Spēles sākums izdevās nevainojams – pēc ilgāka uzbrukuma jau 1. minūtē vārtu priekšā ar precīzu sitienu izcēlās Bruno Melnis (1:0)!

Turpinājumā no labām pozīcijām sita Pūlis un Puzirevskis, taču nesekmīgi, bet laukuma otrā pusē divreiz bumbu atsita arī Beks.

Tomēr Puzirevskis sekmīgi darbojās puslaika izskaņā – 37. minūtē pēc individuālā reida Artjoms sita precīzi no asa leņķa, bet 43. minūtē lieliski iesita šķērītē (3:0)!

Arī otrajā puslaikā FK Metta futbolistiem bija momenti, vienā no tiem Vasiļevskis sita pāri no soda laukuma robežām.

Tikmēr Grobiņas SC/LFS metās uz priekšu uz visu banku, turklāt divus vārtus atguva (3:2).

Uzvarētājs spēlē un divu spēļu summā gan vairs nemainījās, un FK Metta svinēja uzvaru ar 3:2 spēlē un 5:2 summā.

Ar uzvaru nodrošinājām vietu 2023. gada Optibet Virslīgā!

Jānis Beks, Daniels Fedorovičs, Gabriels Kirkils, Kārlis Vilnis, Jānis Grīnbergs, Daņiils Čiņajevs, Kristofers Rēķis, Bruno Melnis, Ingars Pūlis, Mohamet Lamine Correa, Artjoms Puzirevskis